Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 11 gru 2017, 15:12

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
 Recenzja: HP Pavilion G6 (A6-4400, HD7520G+HD7670M) 
Autor Wiadomość
Administrator

Komentarze do Recenzja: HP Pavilion G6 (A6-4400, HD7520G+HD7670M)

05 wrz 2013, 21:17
Laptop rewelacja! Posiadam takiego z 8gb ramu. Nic nie muli, wszystko ladnie smiga. Jedyna wada to glosne chlodzenie.

16 gru 2013, 17:25
wie ktos jak zaaktualizowac windowsa do 8.1??
przy restarcie cały czas ładuje sie logo hp

vieri165@gmail.com

pozdrawiam

22 sty 2014, 17:48
Nie polecam, przerazliwie buczacy caly czas wentylator, pomimo dobrego komputera calkowicie go dyskwalifikuje, od ciaglej pracy boli glowa, szkoda pieniedzy i czasu...

18 lut 2014, 18:40
Polecam, posiadam go od ponad roku i jest wszystko gra, jedna wada to wentylator ;c głośny wentylator i nei wiadomo czy się bac czy nie, więc dla tego polecam o dokupienie podstawki chłodzącej ponieważ procesor się grzeje i przez to wentylator tak głośno chodzi. Laptop ogólnie chodzi świetnie. Przejść do Windows 8.1 można przejść przez sklep Windows (bezpieczna forma przejścia).

25 kwie 2014, 0:25
Awatar użytkownika

Gość: ~vieri69 pisze:
przy restarcie cały czas ładuje sie logo hp

Po restarcie ładuje się logo i troche to trwa. W moim laptopie logo samsunga też się trochę ładowało.

Pozdrawiam!

26 kwie 2014, 21:46
Głośny to mało powiedziane - grzeje się i jest głośny jak kosiarka - czasami nie da się filmu obejrzeć bez słuchawek bo wentylator zagłusza dźwięk.
Co do wydajności - lubi zwalniać gdy już trochę programów obciąży system.
Touchpad nie zawsze reaguje dobrze na dotyk - szczególnie wtedy gdy komputer się nagrzeje - dokupiłem bardzo sprawną podstawkę chłodzącą, ale ona nie pomaga na tyle by mówić o przyjemności korzystania z tego sprzętu.
Konieczna aktualizacja do windows 8.1
Poza tymi wadami podzespoły działają sprawnie.

18 maja 2015, 12:29
Jaką największą szybkość może mieć 16 gb ram

18 paź 2016, 17:48
Też posiadam tą kosiarkę ...:) w końcu postanowiłem przeczyścić wentylację i co zauważyłem na jednej odnodze miedzianej do procesora nalepiona karka i następny feler to naklejone plastikowe siatki na wlotach i wylotach powietrza usunąłem,było też trochę kotków w wentylatorze,po złożeniu sytuacja poprawiła się o ok30%
mam windowsa 10 kę 8ka była lepsza.

05 lut 2017, 15:21
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 9 ]