Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 11 gru 2017, 15:12

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Gdzie kupować?? 
Autor Wiadomość

ja swoje 2 laptopy kupiłam w Euro Agd Rtv i jestem bardzo zadowolona. Przed kupnem komputera pogrzebałam trochę w internecie i wybrałam sobie model jaki chce. Na szczęscie sprzedawca w sklepie odradził mi go i doradził inny, lepszy w podobnej cenie. Za drugim razem było podobnie. Często kupuje w salonie Euro Agd Rtv i zawsze jest tam miła obsługa, która chętnie doradzi. Najpierw miałam zamiar kupić sprzęt w Komputroniku. Chociaż był trochę droższy niż w innych sklepach stwierdziłam, że sklep komputerowy to jednak lepsze miejsce na zakupy niż Media Markt. Niestety gdy tam poszłam i chociaż byłam jedynym klientem nikt sie nie zainteresował moją osobą. Zdecydowanie odradzam ten sklep. Podobnie było gdy odbierałam zakupioną przez ich stronę internetową drukarkę. Strasznie zła obsługa.

15 maja 2014, 19:50
Awatar użytkownika

Kupowanie w sklepach typu MediaMarkt czy Euro to najgorszy możliwy scenariusz dla osób, które szukają porady, nie znając się na sprzęcie... Fachowa porada, czy znajomość sprzedawanego sprzętu w większym stopniu niż mówi o nim plakietka ze skróconą specyfikacją, to dla pracowników w/w sklepów raczej czarna magia. Zdecydowanie nie polecam, a swoją opinię opieram na niejednej podsłuchanej rozmowie sprzedawcy/doradcy z klientem.

16 maja 2014, 13:11
Wyświetl profil WWW

Witam serdecznie. Bardzo potrzebowałam tą informację. przydatne wasze wypowiedzi- dziękuję bardzo za nie.

16 sty 2015, 12:55
Wyświetl profil WWW

w internecie)

03 lut 2016, 15:46
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4